Výlet do Nitry | M + Š

18. marca 2015

Ahojte! Konečne streda, čo? A to počasie, čo naň vravíte? Ja som z neho celá bez seba! Už nechcem čižmy a zimné kabáty či vetrovky vidieť do budúcej zimy! Od víkendu som sa Vám neozvala, aj keď som mala v pláne sem niečo pridať, neskôr som si to rozmyslela, keďže fotky, ktoré som pofotila neboli podľa mojich predstáv (problémy nás detailistov). A tak mám pre Vás dnes taký menší príspevok, či skôr update, čo som alebo skôr sme - so Štefanom, robili cez víkend. V sobotu večer sme si boli sadnúť spolu na pizzu - "date nights" s ním sú vždy najlepšie, haha. Aj keď ten večer s kolegami bol top! Haha. Občas treba aj oddych.


No a v nedeľu sme boli už od rána na výstave nábytku v Nitre. Ani jeden z nás nemal v pláne nič kupovať - podľa mňa tie nábytky tam boli nič moc (mám rada iný štýl), ale obaja sme neodišli na prázdno. Okrem haldy prospektov (začínam šetriť na výrivku za 14,000€) sme si odtiaľ priniesli - ja vosky do arómalampy "Baby Powder", "Fluffy Towels" a "Fireside Treats" značky Yankee Candle. Števi si kúpil vône do auta "Clean Cotton" (tiež značky Yankee Candle), ktorých voňavú sviečky som chcela tiež, ale ju už bohužiaľ (ani vosky) nemali. Celkom sa mi začali páčiť takéto čisté a svieže vône.


Samozrejme som neodolala ani týmto dvom obrázkom, ktoré sú robené "servítkovou technikou". Vyrábala ich tam jedna pani a kúpila som po jednom (ale nie presne takéto isté) aj sestre, mamine a starkej. Úžasné, akí sú ľudia šikovní?! Najprv som si nevedela vybrať, ale keď som sa dostala k týmto dvom (každý tam mali len po jednom kuse), tak to bolo úplne jasné - pivonky a koláčiky, to som proste ja! Haha. Po výstave sme sa ešte zastavili najesť sa (nabudúce si vezmem foťák aj tak) do našej obľúbenej reštaurácie - do Tantalu.


Bodkou za našim výletom boli tieto krásne kvietky, ktoré som si kúpila (nie vždy musia chlapi kupovať ženám kvety, haha). Bohužiaľ, včera som ich už musela vyhodiť, keďže lupienky začali opadávať. Ale tak svoju chvíľku slávy si užili a ja pohľad na ne, haha. Inak, ak sa podarí, tak by sme chceli so Števim chodiť na takéto výlety častejšie ak bude bývať pekné počasie, tak potom budem takéto typy príspevkov pridávať snáď častejšie.

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE