Moje obľúbené blogy na Slovensku i vo svete | 2015

3. mája 2015

Dôvodom, prečo chodievam na internet sú práve blogy mojich obľúbených blogeriek. Kedysi ich bolo viacej, ale teraz, keď chodím do práce, sa ich počet trošku znížil. Občas sa mi po príchode z práce domov nechce zapínať notebook a tak si čítam cez mobilný internet (nové) príspevky mojich obľúbených blogeriek. Tu sú moje momentálne najobľúbenejšie blogy a blogerky zo Slovenska aj zo zahraničia a k nim aj odkazy na ich blogy!


Mimochodom, tento príspevok nie je žiadne promo nižšie spomenutých blogeriek, haha. Akoby aj mohol byť, keďže môj blog je (dúfam iba zatiaľ) len kvapkou v blogerskom mori.

Timea-Timbo - Timea ako blogerka sa mi páči najmä preto, že sa oblieka pekne žensky a štýlovo. Síce nie úplne vždy sa mi páči to, čo má oblečené (sto ľudí - sto chutí), ale je to aspoň niečo iné, oproti ostatným blogerkám tu na Slovensku. Link na jej blog tu!
Accessories for beauty - blogerka Zuzka je moja dlhoročná kamarátka aj v osobnom živote. K blogovaniu sa dostala viac-menej cezo mňa, pretože je rovnako dievčenský typ ako ja a tak ma vtedy napadlo, že by ju to mohlo tiež baviť ako aj mňa. Ak ju ešte ako blogerku nepoznáte, utekajte navštíviť jej blog. Link na jej blog tu!
Fresshion - no a do tretice zo slovenských blogeriek sem patrí blogerka Rebeka, ktorej príspevky aj štýl obliekania je asi najbližší tomu môjmu, čo sa týka slovenských blogeriek. A navyše tiež rada pečie Cupcakes, haha! Link na jej blog tu!
Anna Saccone - Annin blog som našla asi pred 4 rokmi, keď som na YouTube hľadala inšpirácie na vianočnú výzdobu. Akosi som sa dostala k jej blogu, ktorý ma vlastne inšpiroval k založeniu si vlastného. Jej príspevky sú najmä o móde a pečení Cupcakes, čo je vlastne základom môjho blogu. Link na jej blog tu!
Cupcakes and cashmere - blogerku Emily som objavila asi pred rokom a úplne som sa zamilovala do jej štýlu obliekania! Jej fotky sú vždy dokonalé a nájdete na jej blogu tiež mnoho užitočných rád z oblasti varenia, blogovania i bytového zariadenia. Navyše ju obdivujem, ako stíha pridávať príspevky takmer každý deň popri staraní sa o len niekoľko mesačnú dcérku Sloan. Link na jej blog tu!
The Ivory Lane - opäť blogerka menom Emily, ktorej štýl je úplne dokonalý! Krásne a ženské štýly obliekanie - tie môžete nájsť na jej blogu! Navyše sa jej prednedávnom narodil synček Cannon, takže tie, ktoré sú tehotné, si tam môžu nájsť plno inšpirácii, ako sa pekne obliekať počas jedného z najkrajších období v živote - tehotenstva. Link na jej blog tu!
Kendi Everyday - Kendi Vám na svojom blogu ukáže, že aj z lacnejších (nie len svetových značiek) kusov oblečenia sa dá zložiť dokonalý a navyše luxusne pôsobiaci outfit! Stačí kvalitnejšia kabelka alebo topánky a outfit je razom perfektný! Link na jej blog tu!
Pink peonies by Rach Parcell - no a najlešie na záver! Americká blogerka Rachel Parcell je moja úplne najobľúbenejšia blogerka! Jej fotky a outfit príspevky sú vždy úplne bez chyby, čo sa týka štýlu fotenia i obliekania. O väčšine jej šatníka môžem len tíško snívať, keďže sa tam pohybujú svetové značky ako Prada, Valentino či Kate Spade a mnoho ďalších! A navyše sa jej každú chvíľu má narodiť prvá dcérka. Link na jej blog tu!

Poznáte niektorú z týchto blogeriek? Ak nie, ktorá blogerka či už na Slovensku alebo vo svete je Vaša najobľúbenejšia? Prezraďte mi! Zatiaľ Vám prajem krásnu nedeľu!

S láskou//Monika

1 komentár

  1. Jeej Moni si ma prekvapila týmto príspevkom ! ♥ Ja ti ďakujem za inšpiráciu založiť si blog a dúfam, že spolu " v blogovom svete" niečo vymyslíme :)

    OdpovedaťOdstrániť

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE