My Pinterest Picks | March 2015

4. apríla 2015

Ahojte! No čo? Naobedovaní? Mne zatiaľ len slinky tečú nad vôňami, ktoré sa nesú z kuchyne. Cítiť tam cesnak, čo je dobré znamenie, keďže každé jedlo, ktoré obsahuje cesnak je podľa mňa božské! Ako ste včera trávili piatkový večer? Pravdepodobne ste boli doma, keďže bol Veľký piatok, ako aj ja so Števim. Pozerali sme veľmi dobrý film, ktorý sa volal Divočina (ang. Wild), kde hrala moja obľúbená herečka - Reese Witherspoon. Myslím, že tú rolu zahrala naozaj skvelo. Knihu som síce nečítala, ale film sa mi páčil. Minule sme pozerali jeden tiež celkom zaujímavý film, ktorý sa myslím volal Before I Go To Sleep. Celkom dobré to bolo, také mysteriózno-trilerové, haha. Tento typ filmov ma celkom baví! 


Predtým, než sa poberiem obedovať a potom piecť Cupcakes, chcem Vám ešte ukázať zopár mojich marcových "Pinterest Picks", ktoré ma najviac zaujali. Taaakže tu sú!

1., 8. Veľkonočné dekorácie - keďže ma cez týždeň tlačil čas, tak som si na Pintereste hľadala nejaké nápady, na DIY veľkonočnú výzdobu. Keby mám ešte viac času, tak by som si vyrobila toho viac, ale nestíhala som. To, čo som nakoniec vymyslela si môžete pozrieť v tomto príspevku.
2., 4., 5., 7. Inšpirácie do podkrovnej izby - je naozaj veľmi zložité si zariadiť podkrovnú izbu podľa svojich predstáv, keďže možnosti jej zariadenia sú naozaj obmedzené. Neraz som frflala, že takúto izbu mať nechcem, ale teraz, keď si ju pomaličky zariaďujem, našla som na Pintereste zaujímavé možnosti jej zariadenia a oživenia. Pomaly si začínam na tú svoju zvykať, haha.
3. Cupcakes - konečne mám pliešok na mini Cupcakes! Už som ho mala možnosť aj vyskúšať, keď som svojim kolegom do práce upiekla tieto mini Cupcakes. Príchute boli biela a horká čokoláda. Niekedy sa budem snažiť recepty na ne pridať aj sem na blog.
6. Jarná móda - už som povedala oficiálne zbohom mojim hrubým zimným svetrom, kabátom a čižmám. Pomaly si hľadám inšpirácie na svieže jarné outfity. Momentálne hľadám biele (jemne) roztrhané rifle. Jedny som už aj našla, ale pokiaľ som sa dokopala k ich kúpe, už sa minuli. Takže teraz čakám, pokým sa objavia v obchodoch, keďže tie, ktoré som chcela, boli z internetu.

Utekám ja obedovať a potom hurááá piecť!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE