Prípravy na dovolenku pri mori

21. júna 2015

Ahojte! No čo, ako víkendujete? Moje "víkendovanie" dosť ovplyvnilo počasie, ktoré sa mi vôbec nepáči! Ani zima, ani teplo - človek ani nevie, ako sa má obliecť, haha. Ale to, že včera pršalo, ma donútilo upiecť čerešňové Cupcakes, ktorých fotku aj recept môžete nájsť tu! Muselo som ešte na poslednú chvíľu využiť bohatú úrodu čerešní zo susedovej záhrady, ktorá tento rok bola. Inak som nerobila nič špeciálne, okrem pomáhania pri balení starkej do Chorvátska (konkrétne do Medžugorja) - napríklad som jej napísala na každý kozmetický produkt malý lístok s inštrukciami, čo má na čo a kedy používať. A ako som jej to tak písala, napadlo ma, čo všetko si chcem/potrebujem vziať na dovolenku pri mori tento rok ja. Inak, už som spomínala, že ideme so Števim do "Itálie"? Z pôvodných Tatier, neskôr cez Chorvátsko, sme sa dopracovali až k Taliansku, haha.


Každý deň ma napadajú nové veci, ktoré by som si so sebou chcela vziať - najmä čo budeme potrebovať. A tak som si dnes ráno začala spisovať podrobný zoznam všetkého, čo nám ešte treba dokúpiť a čo už máme a nesmieme zabudnúť. Rada si všetko spisujem na papier, aby som mala o všetkom neskôr prehľad. Tiež ste takí? Niekedy v júli, keď bude bližšie k dovolenke, by som chcela spraviť príspevok o tom, čo si beriem so sebou na dovolenku. Minuloročný príspevok o tom, čo si vziať na dovolenku pri mori si pamätáte? Ak nie, tu je! Okrem oblečenia je tam toho oveľa viac, takže tento príspevok si zaslúži mini update. Mimochodom, chystáte sa tiež niekam na dovolenku? Ak áno, tak kam? Prezraďte mi v komentároch pod príspevkom. Zatiaľ sa majte!

S láskou//Monika

2 komentáre

 1. my sa o dovolenkovej destinácii stále rozhodujeme - buď Škandinávia alebo Grécko alebo Taliansko. :D tak hádam sa to už konečne dorieši.
  a tiež som taká, že si všetko zapisujem a rada sa zabávam s takými vecami :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Juuj, lákavo znejú všetky tri destinácie - tiež by som si mala problém vybrať! :D Ale keďže som už bola v Grécku niekoľkokrát (aj by som znova išla), tak pre zmenu možno Škandinávia a potom, keď bude tu chladno, by som išla do Grécka - niekedy v októbri možno :) V každom prípade šťastnú cestu aj návrat a veľa pekných zážitkov! :)

   Odstrániť

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE