Blonde again? | HAIR TALK

17. augusta 2015

Ahojte! Čo hovoríte na počasie? Parádička, že? Navyše som si uvedomila, že počasie je celkom vzácna téma, ešte pred týždňom sa naň všetci sťažovali a teraz sú všetci nadšení, že konečne prší. Mám veľmi rada teplo, ale čo je veľa to je veľa. Najmä čo sa nocí týka - asi päť nocí po sebe som nemohla dobre spať. Ani len cez víkend! Dnes bolo síce dusno, ale predsa len bol ten vzduch trochu sviežejší. Dokonca bola i hmla, čo mi pripomenulo, ako veľmi mám rada jesenné hmly. Aj vy? Aké ročné obdobie máte najradšej? A počasie?
Mimochodom, keď som už pri tej sviežosti, pred chvíľkou som vyšla zo sprchy a ako som si tak česala vlasy a počítala odrastené centimetre, všimla som si, že mi moje vlasy vyrastajú so sem-tam blond pramienkami. To bude asi tým, že mi pri mori dosť vybledli. Asi mi aj začína chýbať to, aké blonďavé vlasy som kedysi (cca pred 3 - 4 rokmi) mávala. Na mojom obľúbenom Pintereste (tu) som si už stihla nájsť zopár inšpirácii, aké strihy a odtiene blond sa mi približne páčia. Ach, teraz keď mi tie vlasy taaak pomaly odrastajú, si začínam uvedomovať, ako veľmi ľutujem, že som si ich vôbec farbila. Tiež si farbíte vlasy? Či máte radi prirodzenosť? 

Čím som staršia, tým viac preferujem prirodzený vzhľad. I keď som si nakúpila pred týždňom asi milión dekoratívnej kozmetiky - všetko v prirodzených a zemitých odtieňoch (myslené očných tieňov), všimla som si, že moja pleť je tak trochu nevýrazná - najmä oči, tak tie by som chcela trochu oživiť jemným a prirodzeným líčením. Verím, že sa mi podarí už v blízkej dobe pofotiť na blog moje úlovky, no stále čakám, pokým mi vrátia fotoaparát. Dovtedy sa majte krásne, dobrú noc a zajtra pekný deň!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE