Taliansko (Benátky/2.časť) - Štvrtý deň | 28.7.2015

11. augusta 2015

Ak ste si nestihli prečítať prvú časť príspevku z Benátok, tak tu je! Dnes mám pre vás druhú časť príspevku, ktorá vás zaujme možno o trošku viacej, keďže v nej uvidíte trochu viac z Benátok. Ako sa vám zatiaľ príspevky z Talianska páčia? Viem, že vám možno na nich chýbajú ľudia - napríklad ja a Števi, ale o mne je široko-ďaleko známe, že som na fotenie ešte vždy príliš hanblivá a naozaj musím mať "svoju chvíľku", kedy som natoľko odvážna, že sa postavím pred objektív. No a tu je ešte zopár fotiek z nášho výletu!


V Benátkach takmer na každom kroku predávali takéto domáce nanuky, ktoré pozostávali buď z čerstvého ovocia alebo z kokosového mlieka alebo vody. Ja som si samozrejme dala jahodový - klasika, haha. Števi ho neskôr po mne dojedal, haha!


Benátky sú naozaj fotogenické! Čo poviete? Takmer stále som "cvakala" aj napriek tomu, že ma to množstvo ľudí okolo úplne unavovalo - Benátky som si musela zvečniť!


Po asi dvojhodinovom "motkaní sa" sme sa išli konečne najesť. Ako inak - dali sme si pizzu, haha! Pizza bola vždy najistejšia voľba, keď sa nám nič iné na menu lístku nepozdávalo. Tá moja, ktorú môžete vidieť na fotkách bola s tuniakom a cibuľou - moja nová obľúbená kombinácia! Takže hovorím oficiálne zbohom mojej, už teraz bývalej, obľúbenej kombinácii, ktorá obsahovala salámu, artičoky, feferónky a špenát, haha.


Som rada, že sme tento výlet so Števim absolvovali. Musím ale priznať, že ma Benátky zase až tak nezaujali, asi to bude tým obrovským teplom a množstvom ľudí, ktoré tam boli. Ale určite majú niečo do seba, takže vám ich odporúčam, ale možno v chladnejších mesiacoch, haha. Stále u mňa zostáva top talianske mesto Florencia! Navštívili ste ju už?

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE