Taliansko (Caorle) - Tretí deň | 27.7.2015

7. augusta 2015

Ahojky! Konečne piatok, že? Ach, návrat do práce po dovolenke (najmä takej skvelej) je obzvlášť ťažký. Včerajšok bol pre mňa mierne kritický, ale zvládla som to a dnešok už išiel ľahšie a mám pocit, že aj rýchlejšie, haha. Dnes som bola trochu na nákup kozmetiky - časť som kúpila v obchode a časť cez internet, takže mám o niečo lepšiu náladu, haha, veď to poznáte dámy - najlepší recept na odbúranie stresu, nervov a hnevu je predsa nakupovanie! Nemám pravdu? Haha. Mimochodom, už včera som chcela písať ďalší príspevok z Talianska, aby ste si ho mohli už dnes ráno prečítať (asi začnem povinne pridávať príspevky každý druhý deň, aby ste na mňa nezabudli), ale keďže v lete spávam u starej mamy, Wifi tu nie je až taká silná, tak som ho nemohla už včera večer napísať...


Tieto nádherné misky predávali v jednom mini obchodíku, ktorý ma fascinoval vždy, keď sme išli okolo neho. V niektorom z budúcich príspevkov vám ukážem viac fotiek, ktoré som v ňom stihla nafotiť. Budete žasnúť, aký krásny tovar tam mali!


Tretí deň našej dovolenky sme od rána boli na pláži až do neskoršieho poobedia, takže dovolenka pri mori ako má byť, haha. Dokázala by som oddychovať na pláži a počúvať šum vĺn celé dni! Večer sme išli už tradične na prechádzku a niekam sa najesť.


Ako sme tak prechádzali pomedzi krásne farebné uličky, natrafili sme na tieto úžasné dvere (ktoré sa už pravdepodobne nepoužívali), ktoré boli celé obrastené kvetinkami.


Po dlhšej prechádzke sme sa konečne navečerali! Lepšiu pizzu som ešte nejedla! To cesto bolo dokonalé a ešte čo ma väčšmi potešilo, že ani jedna pizza v jedálnom lístku neobsahovala kukuricu! Ktorú na pizzi naozaj neznášam, takže výber bol pre mňa celkom jednoduchý - pikantná saláma, hríbiky a cibuľka. Väčšinou náš každodenný jedalníček pozostával z bohatých raňajok (každé ráno som mávala okrem "slaných" raňajok aj kroasant s Nuttelou), potom celý deň takmer nič a až večerí. Viem, že to nie je zdravé celý deň nič nejesť a navečer sa "napráskať", ale cez deň v teple nám veľmi nechutilo.


No a po večeri sme sa ešte išli prejsť, aby sme nešli spať "s plnými bruškami" a aby nám trošku vytrávilo, haha. Tie večerné prechádzky sa mi vždy veľmi rátali, dokázala som chodiť po tých istých miestach každý večer a vždy ma niečím novým a príjemným prekvapili. Čo máte na dovolenkách najradšej vy, okrem toho, že ste na dovolenke?

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE