Taliansko (Caorle) - Zvyšné dni dovolenky | 30.7. - 1.8.2015

15. augusta 2015

Ahojte! Čo robíte v tento horúci deň? Ja som doobeda vyčistila nášmu zajkovi Mišovi a pánovi Škrietkovi "bývaníčka", potom som ostrihala Minčíka (Zaru) a aj ju okúpala. Potom som sa bola na chvíľku kúpať v bazéne, ale keďže mi tam bolo príliš teplo, dlho som tam nevydržala a tak som tu a píšem už posledný príspevok z tohtoročnej dovolenky v Taliansku. Zvyšné tri dni dovolenky som spojila do jedného príspevku, pretože som každý deň z tých troch dní nefotila a tak by nebolo dosť fotiek na jeden príspevok z každého dňa.


Obrázky vyššie je tá krásna kuchynská keramika, ktorú tam vyrábali, o ktorej som vám hovorila ešte v niektorom predchádzajúcom príspevku. Keby mám už vlastnú domácnosť, tak nakúpim toho, ale teraz som ešte odolala, pretože som aj mala strach, aby sa mi to v kufri nepobilo. Och a tie magnetky! Neuveriteľne rozkošné boli! Najradšej by som z každej jednu kúpila, ale bohužiaľ, doma nemáme v kuchyni (ale v špajzy) chladničku.


No a toto bola naša posledná večera v Taliansku. Bola magnifico! A navyše aj najlacnejšia, haha, pretože za jedlo sme dali počas celej dovolenky pomaly viac, než za ubytovanie, haha. Ale tak boli sme na dovolenke, takže sme nešetrili - najmä nie na jedle, pretože jesť sa predsa musí, že? Haha. Bolo príjemné si takto zaspomínať na to, ako nám so Števim bolo super.

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE