Aha, aha! | OLYMPUS OM-D E-M10

12. septembra 2015

Ahojkyyy! Ani neviete, aká som rada, že sa mi už fotoaparát konečne vrátil! A najmä to, že ho vymenili za úplne nový! Už takmer mesiac som sem nič nepridala, pretože bol v práci taký menší zhon a po príchode domov som ledva zapla notebook - tento týždeň prvý krát až dnes. Nemala som takmer žiadnu motiváciu a navyše ešte bývalo celkom teplo, takže som bývala po príchode z práce skôr na dvore ako vo vnútri. Nejaký ten týždeň dozadu sme začali chodiť so Števim na dlhšie večerné prechádzky, pretože prichádzajú chladnejšie mesiace, takže nechceme príliš zlenivieť a tak to ma celkom motivovalo a navyše som sa aj lepšie cítila. Čo robíte v rámci pohybu najradšej vy?


Včera večer som bola "na stretávku vo dvojici" s kamarátkou ešte zo základnej školy. Bolo to celkom milé si zaspomínať, ako nám bývalo v škole super. Tiež som si spomenula, ako veľmi som si spolužiakov na základnej vážila! Vôbec sme sa "neskupinkovali", ako deti zvyknú, všetci sme sa spolu bavili - chlapci aj dievčatá a nikto nikomu nič nezávidel. Dokonca som nedávno našla fotky, ktoré sme nafotili v deviatom ročníku, ktorý bol pravdepodobne najlepším ročníkom, za mojej školskej éry, haha. Tak som sa na tých fotkách nasmiala, až som plakala, haha. Všetky tie milé spomienky a nekonečné smiechy. Krása! Trochu som sa nechala uniesť, haha. 

Čo mimochodom robíte? Ja som si upratovala izbu, pretože zajtra by sme chceli ísť so Števim do Bratislavy a rada by som si tam kúpila nejaké jesenné dekorácie, keďže mi to tu príde akési fádne. Navyše už je vonku celkom jesenne, takže sa to aj celkom hodí. Po tých nekonečných teplách som celkom rada, že je vonku už chladnejšie. Navyše som si už kúpila aj jesennú kabelku, ktorá ešte ale zatiaľ nemala svoju premiéru, keďže mi k nej chýbajú ešte nejaké jesenné čižmičky a možno nejaký kabát a šál a... No dokázala by som nakupovať až by mi v peňaženke zostal prievan, haha. Jesennú módu mám asi najradšej - vrstvenie a zemité odtiene s bordovou, to je moje! 

Dnes máme u nás vinobranie, takže tam sa poobede so Števim chystáme. Vy čo plánujete robiť? Či len tak oddychovať? Prezraďte mi!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE