Hello Autumn

23. septembra 2015

Ahojte! No čo? Ako ste prežili prvý jesenný deň, ktorý je práve dnes? Ja mám už od pondelka akúsi krízu a neviem sa "zaradiť". Akurát dnes som sa s kolegyňou o tom bavila, že aj ona sa cíti podobne a tak nás spolu napadlo, že to bude asi tou prichádzajúcou jeseňou, s ktorou sú spojené rôzne, viac-menej pochmúrne nálady a depresie. I keď nemám pocit, že by práve počasie ovplyvňovalo moju náladu, haha, skôr to budú iné faktory. Pretože ako som už minule spomínala, jeseň mám naozaj veľmi rada a rada by som bola, keby sa už "naplno rozbehla". Farebná príroda, zahmlené rána, vo vzduchu vôňa spáleného lístia...


Mimochodom, už sa vám začala škola? Minule som tak premýšľala, pretože mladšia sestra akurát nastúpila do prvého ročníka strednej, a tak som spomínala, aký bol môj prvý deň, či teda skôr vo všeobecnosti začiatok strednej. U mňa to bolo také rôzne a doteraz ľutujem (i keď to už nezmením), že som išla na strednú ďalej, ako do vedľajšieho mesta. Najmä preto, že mi tu neostali žiadne kamarátky (v mojom veku), i keď ich bolo len pár, ale predsa aspoň nejaké. Občas človek potrebuje, najmä my ženy/dievčatá, niekoho rovnakého pohlavia, komu sa môžeme vyrozprávať úplne o všetkom. Tak taký "niekto" mi naozaj chýba (a áno, mám Števiho, ale to je iné, haha, však viete ako to myslím) a čím som staršia zisťujem, že ľuďom už až tak nedôverujem, teda povedala by som, že sa ľuďom bojím dôverovať - jeden deň sú takí a na druhý deň zasa iní a to človeka dokáže naozaj zmiesť. Navyše (a aj našťastie) viem celkom rýchlo ľudí odhadnúť, čo považujem za jednu zo svojich silnejších vlastností, a tak si už väčšinou dávam pozor, komu čo poviem a s čím sa komu zdôverím.

Máte vy niekoho takéhoto? Nejakú vzácnu dušu, ktorej bezvýhradne dôverujete? Ak áno, tak mi kľudne o tej osobe napíšte. Rada si čítam vaše komentáre, i keď ich je zvyčajne len málinko, ale verím, že sa časom viac spriatelíme a trochu to tu ožije. Vy ste moja motivácia, prečo píšem tento blog, tak by som bola, keby ste sa stali viac jeho súčasťou... :-)

Zatiaľ vám všetkým prajem pekný prvo-jesenný večer!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE