MAKEUP REVOLUTION | Flawless & Flawless Matte

14. septembra 2015

Ahojte! Aký ste mali štart do nového týždňa? Ja sa musím priznať, že dosť krízový, haha. Už ráno som vstala s tým, že sa mi vôbec nechce ísť do práce - a to som išla včera večer spať s pocitom, že už "iba zajtra" a bude opäť deň voľna. Sláva, že ten deň v práci ubehol celkom rýchlo, pretože celý deň som sa tešila, ako budem môcť fotiť nové veci, ktoré som si včera kúpila v Bratislave. Nie je ich zase až tak veľa, ale o to viac ma teší, že som si kúpila práve tie veci, po ktorých som túžila už naozaj niekoľko mesiacov a stále som ich preskakovala na svojom imaginárnom wishliste. Ako ste včerajšok strávili vy?


Dnešný príspevok sa bude týkať dvoch z mojich nedávnych úlovkov počas (vysoko návykového) nakupovania online. Spomínanými úlovkami sú dve paletky očných tieňov značky MAKEUP REVOLUTION, ktorým som už dlhšiu dobu odolávala až ich napokon zlacneli na cenu, ktorú som ochotná dať za dekoratívnu kozmetiku.


Ako prvá mi padla do oka paletka Flawless, ktorá obsahuje matné i metalické tiene. Keďže som väčšinou fanúšikom matných tieňov a najmä zemitých farieb, riskla som to a vyplatilo sa! Paletka obsahuje 32 nádherných a naozaj vysoko pigmentovaných očných tieňov, ktoré sú viac menej v decentných farbách - teda aspoň podľa mňa sú decentné a vhodné na denné i večerné líčenie. Paletka stála necelých 15€, čo je si myslím, naozaj výhodná cena!


Čo na ne hovoríte? Aký typ očných tieňov preferujete? Podľa mňa tieto sú naozaj ideálnou kombináciou matných i metalických tieňov, ktoré by nemali chýbať v kozmetickej taštičke každej ženy, ktorá má rada jemné a zemité líčenie - čiže presne ako ja, haha!


Mojimi najobľúbenejšími tieňmi z paletky Flawless sú: Buff, Barely Pink, Angel a Cheerless, ktoré sú vlastne všetky, ktoré môžete vidieť na obrázku vyskúšané na mojej ruke, haha.


No a druhou paletkou je paletka s názvom Flawless Matte, ktorá obsahuje rovnako ako tá prvá, 32 vysoko pigmentovaných očných tieňov, ktoré sú ale narozdiel od tej prvej, iba matné. Vždy som bola fanúšikom matných tieňov, takže kúpa tejto paletky bola celkom spontánna záležitosť. Keďže som bola spokojná s prvou paletkou, neodolala som ani tejto!


Pri tejto paletke akosi nemôžem povedať, ktoré tiene sa mi páčia viac a ktoré menej, keďže mi vyhovuje asi 97% z nich, haha. Ktorá z týchto dvoch paletiek sa vám páči viac? Mimochodom, aj táto druhá paletka stála iba 15€, takže ju tiež vrelo odporúčam!


Máte skúsenosti s dekoratívnou kozmetikou tejto značky? Ak áno, aké produkty by ste mne i ostatným čitateľkám odporučili? Ja určite odporúčam obe paletky, dokonca sa mi páčia viac než moja obľúbená (už nie najobľúbenejšia) paletka od Urban Decay - Naked2 a to už je čo povedať, haha, pretože som na ňu naozaj dlho nedala dopustiť!

Dobrú noc moji milí a zajtra si všetci povinne oddýchnite!

S láskou//Monika

2 komentáre

 1. Moni, presne takýto článok som potrebovala, pretože sa rozhodujem medzi týmito dvoma paletkami, ale nebola som si istá kvôli pigmentácii. U mńa vyhráva prvá paletka :)

  http://accessoriesforbeauty.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite sa oplatí kúpiť! :) Najmä tie metalické, majú podľa mňa úplne dokonalú pigmentáciu - zistila som aj pri odmaľovávaní, haha. Takže naozaj sa oplatí jedna aj druhá! ;)

   Odstrániť

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE