Príspevok plný jedla | M + Š

16. septembra 2015

V nedeľu sme boli so Števim v Bratislave na menšie nákupy. Plánovala som fotiť všetko možné, no nakoniec som "stihla" nafotiť len týchto pár fotiek nášho obeda v Ikey, haha. Pôvodne sme chceli ísť aj do mesta, ale akosi bolo všade plno ľudí - bola predsa nedeľa, tak sme boli len v spomínanej Ikey a v Avione, kde nebolo veľmi čo fotiť. Samotná Ikea bola vlastne hlavným dôvodom, prečo sme sa do Bratislavy vybrali. Odkedy som si ešte koncom minulého roka premaľovala izbu (na sivobielo), nemala som možnosť v nej predtým mať jesenné dekorácie v typických jesenných farbách, keďže izbu (steny) som predtým mala fialovú a akosi mi oranžové doplnky k nej veľmi nešli, rozhodla som sa to tentokrát zmeniť!


Okrem takýchto výborných jedál (ja som mala lososa a jablkový "páj" a Števi mal bravčovú panenku) som si v Ikey nakúpila rôzne krásne doplnky, čím som uspokojila svoju dávnu túžbu po jesennej výzdobe vo svojej izbe, haha. Tiež si radi vyzdobujete podľa ročných období?

Máte záujem o mini haul s vecami, ktoré som si v Ikey kúpila? Ak áno, dajte mi vedieť v komentároch pod príspevkom alebo na mojej Facebook stránke, ktorú nájdete tu. Mimochodom, čo si najradšej dávate v Ikey na jedenie? Prezraďte, haha.

S láskou//Monika

1 komentár

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE