Moje obľúbené filmy | JESEŇ 2015

18. októbra 2015

Ahojky moji milí! Aký ste mali víkend? Alebo teda skôr, aký ho máte? Ja taký typický jesenný - piekla som lieskovo-orieškový cheesecake a potom som pozerala dva vianočné filmy (áno, uvedomujem si, že je to "typicky-jesenné"), haha. Minulý víkend som už dokonca počúvala vianočné pesničky. Trochu som si musela dať pauzu od Halsey, keďže to už s ňou začínalo byť nebezpečne návykové, haha - počúvala som iba ju celé dni dva či tri týždne vkuse.


No a keď som včera a vlastne aj minulý víkend pozerala nejaké filmy, napadlo ma, že by som sa s vami mohla podeliť o tie, ktoré mám počas jesenného obdobia najradšej. Aké filmy máte momentálne najradšej vy? Máte radi niektoré z tých, čo ja?

Nights in Rodanthe - tento film som prvý krát videla ešte počas strednej školy, kedy som bývala na internáte a s kamoškami sme si krátili chvíle napríklad aj chodením do kina. A tak toto bol jeden z filmov, ktoré sa mi páčia doteraz. Je to príjemný romantický film, ktorý ale bohužiaľ neskončí tak, ako by si väčšina z nás priala. Pripomínam, že je to film viac-menej pre ženské publikum. Trailer si môžete pozrieť tu!
Hocus Pocus - toto je stará dobrá halloweenska klasika, haha. Poznáte tento film? Ja ho úplne zbožňujem a je až neuveriteľné, že je starý ako ja! Haha. Pamätám si, že keď som tento film prvý krát videla (približne pred 100 rokmi), tak sme ho mali ešte nahratý na videokazete a pozerávala som ho takmer každý deň, haha. Trailer si môžete pozrieť tu!
Devil Wears Prada - tento film sa mi vždy páčil najmä kvôli tomu, ako boli herečky v ňom poobliekané, haha. A ešte aké mala Anne v ňom vlasy - raz som sa nechala podľa nej ostrihať. Vždy som čerpala inšpirácie na jesenné outfity z tohto filmu, vy nie, dámy? Trailer si môžete pozrieť tu!
P.S. I Love You - tento film som videla len možno tri krát, pretože je dosť smutný, ale veľmi sa mi páči. Dokonca opäť aj to, ako sa v ňom Hilary Swank oblieka. Ba navyše, kedysi som bola platonicky zamilovaná do Gerarda, tak aj preto som tento film pozerávala, haha. Trailer si môžete pozrieť tu!
Red Riding Hood - v tomto filme sa mi páči veľmi hudba od Fever Ray, na ktorej som bola kedysi podobne závislá ako teraz na Halsey, haha. Ale celkovo sa mi páči ten dej a filmy, v ktorých hrá Amanda sa mi celkovo veľmi páčia. Trailer si môžete pozrieť tu!
The Proposal - veľmi milá romantická komédia, ktorú sme so Števim už neraz spolu pozerali! Navyše, pri tomto filme som sa zamilovala do Aljašky. Trailer si môžete pozrieť tu!
Leap Year - tento film úplne zbožňujem najmä čo sa týka hereckého obsadenia! Filmy, v ktorých hrá Amy sú proste top! Celkovo je to príjemná romantická komédia z krásneho Írskeho prostredia. Trailer si môžete pozrieť tu!
Julie & Julia - no a nakoniec ďalší film, v ktorom hrá Amy Adams. Navyše, tento film ma na začiatku motivoval k blogovaniu, haha. Okrem iného sa mi na tomto filme páčia všetky tie dobroty, ktoré v ňom sú a vždy pri ňom vyhladnem, haha. Trailer si môžete pozrieť tu!

Ktorý z týchto filmov poznáte a obľubujete počas chladných jesenných dní či večerov vy?

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE