Have you ever slept with a broken heart?

29. novembra 2015

Ani neviem, kde mám začať. Nikdy som nechcela dávať na blog nič negatívne, pretože si sem chodím oddýchnuť (keď mám čas) a prestať "myslieť". Takmer vždy bývam optimistka. Takmer. No v dnešný deň akosi nemám silu. To, že tu budem o pol druhej v noci písať príspevok o tom, čo celý deň prežívam, som si naozaj nemyslela. 


So slzami v očiach som vám len chcela napísať, že Pán Škrietok "odchádza". Tak veľmi ma to bolí. Už nejakú dobu má nožičke a brušku niečo, čo tam byť nemá a stále neviem pochopiť, že také malé nevinné stvorenie musí takto trpieť. Od včera sa takmer nehýbal a sťažka dýcha... Niektorí z vás si možno povedia, že je to "len škrečok". Ale mýlite sa! Ľúbim ho, pretože je to člen rodiny a vážim si ho rovnako, ako každého člena rodiny - či už mojej alebo Števkovej. Ani si neviete predstaviť, koľkokrát som sa dnes modlila, aby v pokoji "odišiel", aby sa už prestal trápiť.

Boli ste už niekedy šťastní aspoň týždeň vkuse? Lebo ja nie. Dokonca ani na dovolenke v Taliansku, kde sa mi pokazil ten čisto nový foťák a vtedy som preplakala celý večer. Dnes mi prišli šaty na vianočný večierok, na ktoré som nedočkavo (i napäto, či vôbec prídu) čakala takmer dva týždne a akosi sa z nich už ani neviem tešiť. Vtedy som si uvedomila, že to, čo je v živote naozaj dôležité si za peniaze nekúpite. Život a zdravie. Preto vždy, keď niekomu blahoželám k narodeninám či meninám, prajem mu zdravie (a samozrejme šťastie) myslím to naozaj úprimne, pretože je naozaj najdôležitejšie a bez neho sa nedokážeme tešiť z ničoho. Preto si ho vážte a opatrujte sa! Dobrú noc zatiaľ, snáď vám nevadí, že som sa vám zdôverila s niečím takýmto. Na blog počas týždňa nemám veľmi čas (ani chuť), tak snáď sa tu budeme vídať aspoň takto cez víkendy.

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE