Máš moc, o akej sa ti ani nesnívalo...

13. januára 2016

Ahojky! Aký ste mali deň? U mňa je opäť jeden z tých dní, kedy som sa necítila po psychickej stránke úplne najlepšie. Dokonca už aj včera, nie len dnes, som pociťovala doslova úzkosť. Či je to tým počasím alebo po dvoch týždňoch doma nezvyk byť v práci, neviem. Navyše ráno sa mi úplne v pohode vstáva, len postupne strácam počas dňa energiu. Dnes som nad tým premýšľala, že existujú také typy ľudí, ktorí odčerpávajú druhým energiu a ani nie schválne, takže aj to môže byť jeden z dôvodov.


Mimochodom, viete čo? Sny sa naozaj plnia, pokiaľ v ne veríte! Už neraz sa mi stalo, že čo som si priala, tak sa to stalo - až do detailov, haha. Je neuveriteľné, ako sila podvedomia naozaj funguje! Tiež ste si to už všimli? Dokonca sa niekedy až čudujem, keď si myšlienkami dokážem niečo, čo veľmi chcem (niekedy aj len tak zo srandy), naozaj privolať alebo dosiahnuť. Sú to také mini magické veci, haha, ktoré mi určite väčšina z vás nebude veriť, ale ak by ste to zažili, vedeli by ste aké to je úžasné dokázať niečo ovplyvniť "iba" svojimi myšlienkami. Takže sa snažte myslieť len na to dobré a ono to príde, nemusí dnes, ani zajtra, ale raz určite, pokiaľ v to budete veriť. Nezabudnite mi napísať o vašich "magických" schopnostiach  v komentároch pod príspevkom. :-)

S láskou//Monika

2 komentáre

 1. presne tak, práve pre toto treba myslieť len pozitívne :) ja sa o tom snažím a po roku sa v tom aj zlepšujem :D často je to ťažké, nemyslieť na tie horšie veci, ale dá sa to.
  inak čo je to za peknú knižku? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Horšie nás učí k lepšiemu. :) A nie je to vlastne úplne knižka, je to diár "Drž sa dievča", ale už starší, len som si ho nechala kvôli tým citátom... :)

   Odstrániť

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE