My new phone | SAMSUNG Galaxy J5

11. januára 2016

Dobrý podvečer priatelia! Ako ste odštartovali nový týždeň? Ja tak typicky "pondelkovo" - slabšie mi myslelo (resp. "nedopínalo"), haha. Bez energie, bez motivácie, bez chuti niečo robiť. Je dosť možné, že to je tým počasím, čo poviete? Vy ste na tom ako? Ovplyvňuje vás počasie, či ani nie? U mňa iba zriedka. Skôr je to tak, že keď nemám najlepší deň, tak počasie, ako je teraz (chladno, hmla a dážď), mi náladu ešte zhorší.


Mimochodom, viete čo mám nové? Mobil! Ten môj predošlý pomaly ale isto odchádzal na večný spánok, tak som sa tesne pred Vianocami rozhodla si kúpiť nový. Je to konkrétne Samsung Galaxy J5. Nechcem to zakríknuť, ale zatiaľ som s ním spokojná - šľape ako má, haha. Čo ma na ňom najviac teší, že je v zlatej farbe! Čiže dá sa povedať, že prvý mobil, ktorý som si vybrala (aj kúpila) úplne sama. Na iPhone vo farbe "rosegold" si ešte musím nejaký ten rôčik-dva šetriť, haha.


Nikdy som si na mobiloch, ktoré som mala, veľmi nepotrpela. A asi predošlé dva som vymenila najmä kvôli tomu, že sami prestali fungovať. Zrejme to bude s tými povestnými "kurvítkami", ktoré sa v dnešných mobiloch skrývajú, predsa len pravda, haha.


Inak, tiež ste také (väčšinou my baby), že vyberáte mobil podľa vzhľadu a farby? Haha. U mňa boli tieto dve vlastnosti prioritné. Vlastne ako pri všetkom, čo sa elektroniky týka. :-D

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE