Piatková predvečerná pohodička s Tanyou Burr...

8. januára 2016

Ahojte! Čo porábate? Ja si akurát listujem moju novú knihu, ktorú mi "priniesol Ježiško" (a.k.a. Števi) od mojej obľúbenej Youtuberky - Tanyi Burr. Už dlho som po tejto knihe túžila, takže sa vytešujem zakaždým, keď si v nej listujem. Zatiaľ som v nej prečítala iba zopár "kapitol". Je v nej plno inšpirácii a rád od líčenia cez módu a zdravé stravovanie až po recepty na rôzne dobroty. Ktorá Youtuberka je vaša najobľúbenejšia a prečo?


Aj sa večer niekam chystáte? Ja som najprv ani nechcela, pretože dnešný deň v práci bol trochu "zaspatý", keďže nás tam bolo päť a pol, ale po príchode domov som sa ešte zastavila v DM drogérii, kde ma to akosi prebralo, haha, takže predsa len si pôjdeme so Števim niekam dnes večer sadnúť. Mám totiž chuť na mäso! Haha. :-D To je u mňa veľmi zriedkavá chuť, kedže mäso jedávam zvyčajne len raz za "uhorský rok" alebo vo forme salámov alebo šuniek na pizzi. Kedysi (cca tri roky dozadu) som mäso nejedávala vôbec (v žiadnej forme), ale potom mi akosi začalo chutiť a tak ho aj teraz občas znesiem.


Dnes len takto kratšie, keďže sa budem musieť ísť pomaly začať chystať a nechcem, aby na mňa Števi dlho čakal. Prajem vám pekný zvyšok večera!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE