Malé radosti všedných dní...

8. februára 2016

Ahojky moji milí! Sú to presne tri týždne od predošlého príspevku. Vôbec nemám inšpirácie na písanie. Ach, čo som to za blogerka?! Keď neviem ani len týždeň vkuse prispievať. Počas predchádzajúcich troch týždňov som sa asi tri krát snažila niečo sem pridať, ale akosi "nebolo jednoducho o čom". Hovorím tomu "blogerská kríza". Namiesto toho, aby som písala príspevok som radšej trávila večer so Števim a väčšinou som chodila spať už okolo deviatej. Navyše chcem, aby mi môj blog robil radosť a nie, aby som sa s ním trápila. A tak som sa snažila počas týchto troch týždňov hľadať radosti inde...


Neviem či som vám v niektorom z minulých príspevkov spomínala, že som opäť začala pozerať seriály. Počas Vianoc som stihla pozrieť všetkých päť sérií seriálu Game of Thrones a asi pred týždňom som dopozerala tretiu sériu seriálu Orange is the New Black. Tento seriál som začala pozerať len celkom náhodou, kedy som sa "zamilovala" do Ruby Rose (moja oficiálna "girl crush") a vlastne ona bola dôvodom, že som ten seriál vôbec pozerala. To, že bola dokopy v troch epizódach asi po 3 minúty v každej ma neodradilo a pozrela som ho celý. Celkom odporúčam - bolo to príjemné rozptýlenie po práci. Ďalej som venovala väčšiu pozornosť rodine a Števimu. Vždy po príchode z práce som si aspoň na 10 - 15 minút sadla do obývačky a s maminou sme kecali. Len tak. O tom ako sme sa mali v práci, o tom čo budeme variť a podobne. Prepadla som čokoláde! Teda vlastne sladkostiam, ktoré ju obsahujú (sama čokoláda mi nechutí). Túto moju "vášeň" so mnou zdieľa i Števi, takže si vždy, keď ideme spolu do obchodu, kúpime nejakú maškrtu. Veľmi ma to teší! Mimochodom, tie mini čokoládové bonbóniky a´la Cupcakes boli od mojej španielskej kolegyni (fotku som si našla vo svojom "foto archíve" ešte z minulého roka). Že sú rozkošné? 

Medzi ďalšie veci a aktivity, ktoré mi robili radosť sú napríklad upratovanie si lakov na nechty a líčidiel a vytešovanie sa z toho, koľko veeeeeľa ich mám a pritom si nechty lakujem len občas a maľujem sa tiež len občas, haha. Tiež zbožňujem hranie sa s našimi (aj Števiho) psíkmi a také to moje "plšenie" sa (túlenie sa) s nimi. Jednou z mojich nedávnych obľúbených aktivít je aj prepisovanie si citátov z Instagramu do zošita. Milujem písanie a citáty!

Mimochodom, len tento víkend som si dala dole vianočnú výzdobu a vianočný stromček v izbe. Zrazu mi to tu príde akési prázdne. Premýšľam, že si kúpim na stenu veľké zrkadlo, aby som nemusela pred tým, ktoré mám nad komodou, každé ráno pri obliekaní poskakovať, aby som sa celá videla. Takže možno nahovorím Števiho na výlet do Ikea v Bratislave, haha.


To je na dnes všetko! Ešte si idem nachystať oblečenie na zajtra do práce a potom utekám dopozerať film, ktorý som začala pozerať už včera - Otcovia a dcéry. Dobrú noc!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE