What is in my makeup bag? | 2016

27. februára 2016

Ahojky! Ako víkendujete? Ja som mala celkom "busy" týždeň (vlastne aj týždeň predtým), tak len tak oddychujem - konečne! K blogu sa akosi počas týždňa neviem dokopať dostať a tak až dnes mám pre vás nový príspevok, na ktorý sa chystám už asi mesiac. Týka sa vecí, teda vlastne dekoratívnej kozmetiky, ktorá sa nachádza v mojej kozmetickej "makeup" taštičke.


Keďže svoje každodenné líčenie (ak sa to vôbec líčením dá nazvať) zachovávam v čo najjednoduchšom duchu, veľa vecí sa v mojej kozmetickej taštičke nenachádza. Navyše všetky tieto veci som si počas predošlých mesiacov veľmi obľúbila, tak si myslím, že nastal čas ich predstaviť konečne aj vám a možno vás trochu inšpirovať kúpou nových produktov.


Púder | BOURJOIS - Healthy Balance (52 Vanille)
Keďže je moja pleť počas zimných mesiacov oveľa bledšia, musela som si tento púder, o ktorom som písala v tomto príspevku, kúpiť vo svetlejšom odtieni. Je matný a vydrží na tvári takmer 6 až 8 hodín, teda vlastne celý čas, ako som v práci.

Balzam | LABELLO - Vanilla & Macadamia
Som priam závislá na balzamoch na pery! Mám ich doma asi milión a z času na čas ich striedam. S týmto "plechovkovým" som sa zoznámila ešte niekedy minulý rok a bola to láska na prvé privoňanie! Viete k čomu by som prirovnala jeho vôňu? Ku vôni Kinder čokolády. Jedine čo mi na ňom vadí, že si ho musím nanášať prstom, čo nie je veľmi hygienické.

Ceruzka | RIMMEL - Waterproof Eye Definer (213 In The Nude)
Nie si dáva na spodnú očnú linku bielu ceruzku, ja si naopak dávam túto v telovom odtieni. Vyzerá podľa mňa prirodzenejšie. Navyše je vodeodolná, čo sa teraz celkom hodí, keďže často fúka silnejší vietor a oči mi z neho slzia.

Korektor | BOURJOIS - Healthy Mix (51 Light Radiance)
Tento úžasný korektor som zaradila medzi svojich obľúbencov za mesiac december a moja láska k nemu aj naďalej pretrváva. V tomto príspevku sa o ňom môžete dozvedieť viac. Teraz ho ale občas prestriedavam s novým objavom od značky L´Oréal, o ktorom sa chystám v blízkej dobe napísať príspevok.

Rozjasňovač | CATRICE - Illuminating Highlighter Pen
Na navyspatú pleť je toto taký malý zázrak. Nedávam si ho úplne každý deň, ale keď si ho dám, tak len na vrchnú časť lícnych kostí. Je tekutý, takže vydrží na pleti celý deň! Občas si ho dávam aj na viečko ako podklad pod očný tieň.


Pár dní po tom, ako som nafotila tieto fotky, do mojej kozmetickej taštičky pribudli ešte dve veci - priesvitná špirála značky Miss Sporty a klieštiky na mihalnice. Nenosím toho so sebou veľa, pretože by som to nevyužila. Všetky vyššie spomínané veci, ktoré obsahuje moja kozmetická taštička, sa nachádzajú v mojej kabelke, aby som ich mala vždy poruke! Čo obsahuje vaša kozmetická taštička?

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE