LORÉAL Lumi Magique

21. marca 2016

Ahojky! Ako dnes? Ja som akási unavená. Napríklad ráno som bola unavená viac, než keď som išla spať. A teraz čakám na Števiho, ktorý si ešte robí nejaké veci do školy, pokým sa pôjdeme prejsť a tak ma napadlo, že pridám ešte niečo na blog.


V jednom z nedávnych príspevkov som vám písala o tom, že som si dala počas chladných mesiacov na chvíľku pauzu od môjho obľúbeného korektoru značky Bourjois - Healthy Mix. A tak vám chcem v dnešnom príspevku predstaviť môjho nového obľúbenca.


Je ním korektor, či skôr korektor - rozjasňovač značky L´Oréal Lumi Magique. Je úplne úžasný! O jeho existencii som sa dozvedela, ako inak, než na YouTube vo videách mojich obľúbených "beauty gurus". Nerada skúšam nové produkty na tvár, ale tento ma zaujal, keďže doteraz som mala s kozmetikou značky L´Oréal iba dobré skúsenosti.


Jediným problémom korektoru značky Bourjois Healthy Mix bolo, že mi počas týchto mesiacov, keď je moja pleť už i tak dosť vysušená, ju ešte viac vysúšal, tak som sa rozhodla si kúpiť pre zmenu niečo nové. A vyplatilo sa! Bol síce trošku drahší, stál okolo 12€ v DM drogérii, ale tak zas tak často si nové produkty na pleť nekupujem, takže ma tá suma až tak nemrzela. Dávam si ho na očné viečka, pod oči (na zakrytie kruhov pod očami) a okolo nosa na miesta, kde sú začervenalosti. Okamžite pleť rozjasní a vyzerá tak, logicky, aj oveľa prebudenejšie, haha. Mám ho v najsvetlejšiom odtieni (t.j. 1 Light), pretože som počas zimných mesiacov ako riaditeľ vápenky, haha. Konzistenciu má redšiu, keď ho porovnávam s korektorom od Bourjois, no práve tým mám pocit, že tú pleť tak nevysuší. Krytie má len naozaj malé, čo mi aj vyhovuje, keďže neznesiem na tvári od akéhokoľvek produktu pocit masky. A ešte jedna malá pikoška! Neraz som o tomto korektore čítala, že je to lacnejšia verzia korektoru od YSL, ktorý stojí trikrát toľko, ako tento.


Ako sa vám tento produkt pozdáva? Máte s ním skúsenosti? Podľa mňa je skvelý a to môžem povedať po približne troch mesiacoch jeho používania. Takže určite odporúčam!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE