Niekedy nie je všetko podľa našich predstáv...

26. marca 2016

Ahojky! Ako trávite sviatky? Ja (bohužiaľ) nič extra. Akosi prichádzam na to, že mi je v práci predsa len najlepšie. Aspoň som celý deň niečím zamestnaná. Takto doma toho až tak veľa na robote nemám. Ešte včera sme s maminou piekli, čo som vám už v predošlom príspevku spomínala, no a dnes som ja už len "dopekala" Cupcakes, ktoré sú trochu iné, ako som pôvodne plánovala. Nuž, nie vždy je všetko podľa toho, ako si naplánujeme. Preto sa väčšinou snažím vyhnúť plánovaniu! Ako ste na tom s plánovaním vy?


Mimochodom, ak by ste mali záujem o recept na konkrétne tieto veľkonočné Cupcakes, tak recept je to tento, ktorý som robila nedávno. V tomto je ale jedna menšia, ale zato príjemná, zmena, a to taká, že tie vanilkové sú plnené Pikaom (toto) a tie čokoládové sú plnené Piknikom (toto). Dodá to tým chutiam príjemný kontrast a vyváženosť sladkosti.


Ja si idem ešte robiť nejaké veci k tomu diáru, o ktorom som vám minule písala. Všetky dôležité strany a šablóny si vytváram sama vo Worde. Inšpirovala som sa videami na YouTube a obrázkami na Pintereste. Zopár som ich pridala aj na svoju Pinterest nástenku, ktorou sa môžete inšpirovať tu. Prajem vám pekný zvyšok dňa!

S láskou//Monika

1 komentár

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE