Tvorím, tvoríš, tvoríme...

20. marca 2016

Ahojte kamošiii! Ako víkendujete? Ja som si včera tak trochu upratovala v izbe - teda skôr organizovala skrinku s vecami na tvorenie a taktiež písací stolík, ktorý teraz konečne vyzerá k svetu, haha. Opäť ma pochytilo tvorenie! Kedysi som stále niečo tvorila. Už od malička som bola kreatívne založená a doteraz mi tento koníček zostal. Najnovšie ma napadlo, že si vyrobím vlastný diár/plánovač, po ktorom som už dávno túžila. Jeden, ktorý som mala ešte pred dvoma rokmi, ste mohli vidieť v tomto príspevku. Odvtedy som mala minulý rok ešte jeden, ktorý som ale veľmi nepoužívala, pretože bol taký "nemastný - neslaný" a stále som mala pocit, že nie je "úplný" a mala som stále pocit, že mu niečo chýba.


A tak som po večeroch začala brázdiť vody internetu a hľadať inšpirácie na nový diár/plánovač, s ktorým by som bola spokojná. Poviem vám, že je tam toho naozaj kopa! Či už na Pintereste alebo na YouTube, všade je plno rôznych nápadov na vytvorenie si vlastných takýchto diárov/plánovačov. A to vám netreba ani veľa peňazí, aby vyzeral k svetu a presne podľa vašich predstáv! Veľa z nich je "budget - friendly".


Nuž a keď som už mala ako - takú predstavu o tom, aký by mal byť, vyrazila som do obchodov, kde som si nakúpila základné veci, ako sú zakladač, perá, fixky, nálepky, farebné papiere, scrapbookové papiere, dierovač, spinkovač, stužky, ozdôbky a tak podobne.


Keďže tu v mojom okolí až taký veľký výber vecí na scrapbooking nie je, začala som hľadať po internetových obchodoch. Najviac ma zaujali veci z Aliexpressu (tu), kde toho je nie len že veľa, ale za naozaj skvelé ceny! Stačí si do vyhľadávača na Aliexpresse napísať "crafting supplies" a vyskočí vám množstvo rôznych vecí, od nálepiek, cez dierkovače až po washi pásky, na ktorých som sa ja osobne vybláznila (viď. fotky vyššie), haha.


Ak s touto stránkou nemáte skúsenosti, tak vždy nezabúdajte zakliknúť "free shipping", aby ste zbytočne neplatili poštovné, ktoré sa tam pri veľkej väčšine vecí neplatí.


Moje najobľúbenejšie kanály na YouTube o tvorení sú: Kikki.K (tu), Belinda Selene (tu), Charmaine Dulak (tu). Na týchto kanáloch nájdete množstvo nápadov na diáre/plánovače, takže vám ich určite odporúčam si pozrieť! Mimochodom, mali by ste záujem o DIY príspevky o tom, ako si zdobím svoj diár/plánovač? Ak áno, dajte mi vedieť v komentároch či už tu pod príspevkom alebo na mojej Facebook stránke, ktorú nájdete tu.

Zatiaľ sa majte krásne a prajem vám pekný zvyšok dňa!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE