Vitaj medzi nami!

17. marca 2016

Akurát som vyprevadila Števiho. Tak ako aj každý večer, haha. Akosi sme si opäť navykli na večerné prechádzky a potom ideme ešte na hodinku - dve k nám. A tak nám to vyhovuje najviac! Haha. Oddychovať a rozprávať sa o tom, aký sme mali deň. 


Mimochodom, viete čooo? Veľkú novinu mám pre vás! Včera sa narodila Števiho sestre malá bábika! Ani neviete, ako som sa tej novine potešila! Poobede, keď prišiel Števi po mňa do práce, mi len zrazu podáva jeho mobil so slovami, že mi niečo ukáže. S takým tým jeho typickým pokojným výrazom v tvári. Moja reakcia bola pre mňa taktiež úplne typická! Začala som od radosti vískať a opakovať: "To už?!" Proste typická ja. Vždy vískam, keď sa z niečo veľmi teším, haha. Hneď som s mobilom utekala za kolegyňami, s ktorými sme v ten deň napäto čakali, kedy sa narodí. Myslím, že nikto z nás (ani v práci s kolegyňami, ani u nás doma a myslím, že ani u "Števkovcov") to nečakal tak skoro, haha. :-)


Hlavné je, že sú obe - aj maminka aj bábo v poriadku. Zajtra by sme ich chceli ísť po práci so Števim pozrieť, tak snáď sa nám to podarí, pretože obaja sme na ňu veľmi zvedaví, haha. Tak sa zatiaľ majte a prajem vám dobrú noc a pekné sny! :-)

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE