Hurááá, už mi doma opäť funguje internet!

11. mája 2016

Ahojky, moji milí! Už ani neviem, aké to je písať príspevok, haha. Ako ste sa mohli dočítať na mojej Facebook stránke (tu) - nešiel mi takmer mesiac na notebooku internet, takže som si dala (nútenú) "pauzu" od blogovania. Aby som ale bola mimo toho aspoň trochu činná, nafotila som toľko fotiek, že vystačí minimálne na pät príspevkov - ak teda nepočítam tie s fotkami z nášho "babského" víkendu v Prahe, haha.


Mimochodom, do Prahy som sa úplne ZAMILOVALA! Úplne ma to mesto inšpirovalo. Dokonca sa mi tam páčilo oveľa viac než v Ríme či Benátkach (no zatiaľ aj tak vedie Florencia) a to už je čo povedať. Viac fotiek odtiaľ mám pre vás pripravených v ďalších príspevkoch, ktoré pravdepodobne pridám počas víkendu alebo budúceho týždňa. Aspoň si tak aj ja pripomeniem, ako nám bolo dobre. Boli sme tam síce len na jeden víkend, no ten víkend stál zato a hneď by som si ho zopakovala!


No, utekám ja spať, lebo zajtra vstávam skôr ako obvykle - idem totiž (z práce) na školenie do Bratislavy, čo je pomerne ďaleko odtiaľ, kde bývam, haha. Tak dobrú noc vám prajem a dúfam, že ste na môj blog ešte nezanevreli. Tí, ktorí pracujete ma snáď chápete, že po(pri) práci je občas zložité si nájsť čas, či skôr chuť, na iné aktivity. Majte sa zatiaľ pekne!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE