Balím, balíš, balíme...

7. júla 2016

Dobré ránko, moji milí! Ako sa Vám dnes vstávalo? Mňa opäť zobudil mechúr, haha, čo je takmer každodenná klasika. Podľa názvu ste sa mohli dozvedieť, že sa niekam balím. A viete kam? Do španielskej Barcelony. Už som Vám o tom, že sa tam chystám, myslím písala v niektorom z predošlých príspevkov. Letím už dnes navečer, spolu so svojim kolegom, ktorý je Španiel a bývať budem u ďalšej kolegyni, ktorá je tiež Španielka, haha. To je sila, čo? Nemusela som si kupovať ani "španielskeho sprievodcu", keďže tam budem mať ich dvoch.


Balila som sa už včera večer, aby som dnes nestresovala okrem iného aj s batožinou a jej váhovým limitom, ktorý som bravúrne dodržala. Z povolených 8kg má moja batožina len 7kg! Cítim sa naozaj nadšená zo svojich baliacich schopností, haha.


Idem tam na týždeň, tak ak sa mi podarí, určite Vám napíše nejaký update, ako sa mám a čo robíme, haha. Už ste boli v Barcelone? Alebo aspoň celkovo v Španielsku? Ako sa Vám tam páčilo? Beriem si aj foťáčik, tak snáď sa mi podarí nafotiť nejaké "skvosty", haha. Dva dni z týždňa tam budeme na festivale a zvyšné v meste a na Costa Brava. Teda aspoň tak mi to moji dvaja "sprievodcovia" povedali. Mimochodom, nezabudnite ma sledovať na mojom Instagram účte (tu), kde prispeviem počas týždňa častejšie.

Tak mi držte päste, nech všetko zvládnem a už nech som doma, haha.

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE