Keď sa láska podarí...

5. augusta 2016

Ahojte kamoši! Čo robíte? Máte nejaké plány na dnes večer a teda vlastne na víkend celkovo? Ja ani veľmi nie, ale dúfam aspoň, že bude teplo a bude sa dať kúpať v bazéne, haha. Dnes som nebola v práci - bola som u doktora na preventívnu prehliadku a potom som sa ešte zastavila u Števiho, kde boli jeho sestra s malou, ktorú som bola kočíkovať. Taká je úžasná! Smejko malý. :-) Všetci ju úúúplne zbožňujeme! Takto pred týždňom som bola fotiť kamarátov "Snúpiovcov", haha, ktorým sa má narodiť teraz v auguste prvé bábo a chceli mať pamiatku na toto vzácne obdobie. Fotky sú lepšie, ako som čakala, haha, čomu som nie len ja rada, ale aj budúci rodičia. :-) Však posúďte sami!


Pravda sú úžasní?! :-) Toto je ten moment, kedy mi príde na um pesnička od skupiny Gladiátor "Keď sa láska podarí", pretože tá ich sa naozaj podarila. Som rada, že som ich v tomto vzácnom období mohla odfotiť práve ja, že mi dôverovali, haha, aj keď mám pravdu povedať, ja som si úplne nebola istá svojimi schopnosťami, či takéto fotenie zvládnem, keďže doteraz som fotila iba veci a miesta a nie ľudí. Tak som si dala na tom záležať, aby som ich nesklamala. :-) Dokonca asistenta mi robil môj Števi, haha.


Zopár fotiek som pridala aj na môj Instagram (tu), na ktorý sa snažím prispievať každý deň, tak ho nezabudnite sledovať. Ako aj na moju Facebook stránku (tu), na ktorú prispievam aspoň raz za týždeň. V tejto dobe mi dosť "blbne" notebook, ako som myslím už dávnejšie spomínala, no dokonca sa odmieta veľakrát pripojiť na internet, čím ma brzdí v blogovaní.

Mimochodom, celkom ma takýto štýl fotografovania začal baviť, takže by som chcela ešte trochu experimentovať aj v týchto "vodách", haha. Čo poviete? Mám? :-)

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE