Radosti (ne)všedných dní | 2.časť

12. augusta 2016

Dnes, ako každý piatok, som končila v práci skôr a tak som sa ešte cestou domov zastavila v mojich dvoch najobľúbenejších obchodoch tu v okolí - v obchodíku s vecami na tvorenie a v papiernictve. Keďže som ešte čakala asi hodinu a pol na Števiho pokým skončí v práci aj on a s ktorým sme išli potom k nim, tak som tento čas využila na podrobné "preskúmanie" oboch obchodov. Bola som ako vo svojom živle! Haha. Mimochodom, tiež radi nakupujete v takýchto typoch obchodov? Nuž a tu je zopár mojich úlovkov - nálepky, farebné a scrapbookové papiere, "fixkové" perá, washi pásky...


Čo na moje úlovky hovoríte? Ja sa z nich vytešujem ako malá, haha. :-) Vždy ma bavilo tvorenie a minule som doma objavila moje "scrapbookové denníčky" zo skoršej mladosti, ktoré som si vyrábala, keď som mala asi 12 až 15 rokov, no a tie mi vnukli tento nápad, opäť sa začať venovať niečomu kreatívnemu, čo ma duševne napĺňa.


Prajem Vám pekný víkend, dokonca sa má aj otepliť, čo je celkom fajn, pretože by sme chceli ísť v nedeľu so Števim a mojou rodinou do Bratislavy na menší výlet a možno aj nákupy.

Takže dobrú noc (a všetky blchy na pomoc, haha) moji milí a sladké sny!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE