Radosti (ne)všedných dní | 3.časť

15. septembra 2016

Ako trávite dnešný voľný deň? Ja som celú predošlú noc nemohla spať, tak som ráno vstávala až okolo deviatej, čo je u mňa aj počas voľných dní nezvyk - vždy vstávam pred ôsmou, haha. Nuž a potom som brázdila Pinterest, kde som hľadala nejaké inšpirácie na moju izbu, ktorú sa chystám premaľovať. Okrem milióna nápadov som tam včera objavila obrázok dokonalých penových pusiniek, ktoré som musela dnes vyskúšať spraviť!


Nie sú síce dokonalé, ale na prvý krát nevyzerajú až tak zle, haha. Doma som totiž už nemala zdobiace vrecúško a moju obľúbenú špičku na zdobenie som zrejme omylom minule vyhodila, keď som si robila poriadky v krabici s vecami na pečenie. A tak som musela improvizovať a použiť klasický sáčik, na ktorom som odstrihla jeden roh.


Mrzí ma, že na blog neprispievam tak často, ako by som chcela, ale akosi nemám vôbec motiváciu. Občas, keď mám v práci voľnejšiu chvíľku, tak premýšľam nad tým, čo by som na blog chcela pridať, ale potom prídem domov a už sa mi toho veľa nechce. Mám tak trochu pocit, že ma práca, ktorú robím, už až tak nenapĺňa ako kedysi. Robím síce len krátko, ešte to nie sú ani dva roky, ale za tento čas sa tam udialo toľko zmien, že aj sem - tam zvažujem, či to má zmysel. Nápadov a snov, o tom, čo by som v živote chcela robiť, mám naozaj plno, ale zatiaľ som nenabrala odvahu to risknúť - začať realizovať svoje nápady a plniť si sny.

Aké je Vaše vysnívané zamestnanie, ktoré by Vás duševne napĺňalo?

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE