Monthly list.

13. novembra 2016

Neviem či je to tou zimou, či skôr "zimou-nezimou" (bez snehu), ale tieto dni akosi upadám do depresií. Chvíľku som spokojná a potom zase nešťastná. Navyše sa cítim ako medzi dvoma mlynskými kameňmi. Dokonca v práci sa počas týchto dní udialo zopár zmien, z ktorých som nebola nadšená a uvedomila som si, že naozaj "nie je všetko zlato, čo sa blyští", takže to bude zrejme jedno s druhým. A tak som si na tento mesiac zostavila tento mini zoznam, ktorý ma bude (dúfam) aspoň trochu motivovať. Čo pomáha Vám, keď máte "depku"?

(Zdroj: Pinterest)
  • Výlet do hôr. Na ten sa so Števim chystáme už budúcu stredu, keďže na tento týždeň vychádza jeden deň voľna, rozhodli sme si ho predĺžiť na celý víkend. 
  • Romantický večer vo dvojici. Z času na čas sa so Števim v piatkový večer niekam vyberieme, či už na pizzu alebo na nejaký drink. Takéto chvíle sú skvelé na rozhovory o veciach, o ktorých sa počas uponáhľaných (pracovných) dní nemáme kedy porozprávať.
  • Čižmy nad kolená. Ktoré som si včera objednala z jedného online obchodu. Dúfam mi budú dobré, haha, keďže sa dá povedať, že to bola láska na prvý pohľad.
  • Zimná móda. Začínam si uvedomovať, že jesennú a zimnú módu mám najradšej. Milujem vrstvenie, hrubé svetre, pančuchy, čižmy, šále.
  • Teplo domova. So svojou izbou som bývala večne nespokojná, no teraz, odkedy je premaľovaná, sa v nej cítim omnoho "útulnejšie". Dúfam, že sa mi ju už podarí čo najskôr dať dokopy, aby som si pomaly mohla dať aspoň zopár vianočných doplnkov.

Mimochodom, verím, že Vám neprekáža, že pridávam viac receptov, ako som zvykla. Niektorí relaxujú "ničnerobením", ja na zase pečením, haha. A občas, keď sa mi niečo zaujímavé podarí upiecť, rada sa s Vami o recept podelím.

Prajem Vám dobrú noc a príjemný štart do nového týždňa! 

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE