Radosti (ne)všedných dní | 4.časť

22. decembra 2016

Ahojky, moji milí! V práci býval tieto týždne nenormááálny zhon, takže (nechtiac) išiel blog bokom. Ale už od dnešného dňa mám "prázdniny", tak sem hádam budem prispievať aspoň počas týchto dní častejšie. Mimochodom, uvedomujete si, že už sú tu Vianoce? Ja vôbec. Asi to bude tým, že som ešte nemala čas si tie Vianoce "uvedomiť". Ale darčeky mám, chvalabohu, kúpené, haha. Áno, viem, Vianoce nie sú o darčekoch - ale keď ja ich tak rada pre druhých kupujem! :-) Okrem iného, aby som sa dostala tak trochu do "predvianočnej nálady", dnes som piekla. A to nie hocičo! Piekla som totiž makrónky. Pamätáte, ako som Vám minule písala, že sa mi tie "prvé" nepodarili? Respektíve, že som ich ani nedopiekla, lebo ich poodfukovalo do strany a boli z nich trojuholníky? Ja, taký perfekcionista, haha, som ich vtedy všetky vyhodila, keďže neboli "dosť dobré". Typická ja, keď nie som s niečím spokojná - hneď sa toho zbavím a zahladím stopy. :-D Nuž, ale dnes som to s makrónkami opäť riskla a vyšli takto - trochu čapato, ale nikdy nie je všetko úplne dokonalé. 


Zajtra sa ešte chystám si spraviť v izbe vianočnú výzdobu a taktiež stromček - ozaj som trošku pozadu tento rok, haha. A potom naplniť tieto "francúzske krásky" a možno ešte niečo predsa len upečiem. Uvidím, ako budem stíhať.


Zajtra sa Vám budem snažiť pridať aj recept a možno aj druhú časť fotiek z Vysokých Tatier. Nechcem predbiehať, aby som zajtra stihla aspoň jeden príspevok, haha. Utekám sa teraz obliecť, lebo ideme so Števim na pizzu - namiesto zajtrajšku, haha. 

Prajem Vám pekný zvyšok večera!

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE