Moje obľúbené mestá & miesta | VYSOKÉ TATRY (2.časť)

8. januára 2017

Nedávno som tak trochu ľutovala, že sme nešli so Števim do Vysokých Tatier namiesto novembra až v decembri alebo januári. A to len kvôli tomu, že keď sme tam boli v novembri, ešte tam ani z ďaleka nebolo toľko snehu, ako je teraz. Ale teraz, keď už sneh napadol aj tu v našich končinách, už to až tak neľutujem, haha. Tá zima má fakt niečo do seba, keď je so snehom. Ešte pred týždňom som "slintala" nad snehom vo videách mojich obľúbených vlogerov z Ameriky (z oblastí Utah, Lake Tahoe atď.), ktorí mali snehu až-až! Nuž a dnes už máme celkom dosť snehu aj tu u nás, takže už mi slinky až tak netečú, haha.


Tento rok sa budeme musieť trochu uskromniť, čo sa výletov a predĺžených víkendov týka, pretože by sme sa už radi posunuli ďalej v hľadaní/zaobstaraní si nášho spoločného bývania. Najmä tu, kde bývame a aj by sme chceli zostať bývať, sú pozemky aj domy dosť drahé, takže si budeme musieť odpustiť najmä takéto predĺžené víkendy, haha.


Ale nám ten víkend opäť rýchlo ubehol, že? Aj napriek tomu, že sme boli doma o deň dlhšie, tak mám pocit, že prebehol veľmi rýchlo. Budúci týždeň má dokonca Števi narodeniny, takže mu musím ešte chytro vymyslieť nejaký darček, pretože akosi som doteraz nemala kedy. Hups! Vďakabohu, že existujú internetové obchody, haha, pravda?

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE