Očné tiene Quad | AVON

6. marca 2017

Ahojky moji milí! Aký ste mali štart do nového týždňa? Ja aj celkom príjemný, to slniečko určite má niečo do seba, keďže asi väčšina z nás (pracujúcich či školopovinných) pondelky až tak v obľube nemá, to slniečko ten dnešný vylepšil u mňa aspoň o sedemdesiat percent, haha. Doobeda to síce nebolo až také optimistické, keďže ma nenormálne bolel krk/krčná chrbtica a dokonca až tak veľmi, že sa mi až točila hlava. Ale dosť bolo sťažností - opäť vás tu vítam, v novom šate a s novým príspevkom.


Nie som žiaden "beauty guru" a v dekoratívnej kozmetike sa vyznám iba v tej, ktorú práve používam, ale na druhej strane len tak hocičo si na tvár nedám. A pod pojem "hocičo" určite nepatrí táto paletka očných tieňov Quad z AVON v odtieni "Au Naturale", ktorú používam už nejaký ten piatok a naozaj sa mi osvedčila. Je síce pravda, že sa nelíčim každý deň a keď sa už nalíčim, tak tak, aby som sa páčila sama sebe a nie druhým, pretože mi väčšinou povedia, že "veď to ani nevidno". S mojim líčením je to ako s peknou spodnou bielizňou - viem o nich iba ja (a možno Števi, haha) a hlavné je, že sa v nich či s nimi cítim ja dobre.


No ale späť k očným tieňom Quad - majú naozaj výbornú pigmentáciu (skoro porovnateľnú s mojou večne ospevovanou paletkou od Urban Decay - Naked2) a konkrétne tieto sú iba matné, keďže podľa mňa mi lesklé ani trblietavé nepristanú (iba ak večer na nejakú párty).


Aké farby očných tieňov máte radi Vy?  A aké líčenie preferujete? Ja som skôr zástancom "nahého" líčenia - aby sa iba zvýraznili prirodzené črty tváre a možno "vdýchnuť" nimi trocha života, haha. Myslím, že práve pri líčení najviac platí pravidlo "menej je viac".

S láskou//Monika

Zverejnenie komentára

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE