Plány na piatkový večer

31. mája 2017

Po dlheeeeej mesačnej odmlke sa Vám opäť ozývam a to s otázkou, či sa niekto z Vás chystá v tento piatok na Blogera roka do Bratislavy? Pretože ja áno! Mala som ísť pôvodne s kamarátkou Zuzkou, ktorá má ale žiaľ budúci týždeň štátnice (držím Ti palce Zuzi!) a tak by nemohla so mnou ísť. Ale! Môj Števi totiž vie o mojej túžbe stretnúť sa s mojimi obľúbenými blogerkami a tak ma prekvapil a lístky na tento galavečer kúpil pre nás oboch, čím ma prekvapil, pretože on veľmi neobľubuje spoločenské udalosti podobné tejto.


Momentálne mám od pondelka dilemu, čo si obliecť a tiež menšiu nádchu, ktorú som zrejme chytila ešte počas pondelkových nákupov (ktoré neboli vôbec úspešné), kedy som prebrázdila celú Nitru v nádeji, že nájdem nejaký vhodný outfit na piatok. Samozrejme - nič som nezohnala, nič také, čo by sa mi hodilo a aj by som sa v tom dobre cítila. A keďže Števi kúpil tie lístky len v pondelok, dovtedy som nedúfala, že vôbec na toho Blogera roka pôjdem, internetové obchody neprichádzali do úvahy.


Možno sa smejete, že to tak prežívam, ale tiež nechodievam (často) na takéto akcie a preto som rada, keď sa môžem obliecť krajšie a najmä konečne využiť zvyšné dve tretiny môjho šatníka, ktoré do práce nenosím, haha.

Prajem Vám pekný zvyšok dňa!

S láskou//Monika

2 komentáre

  1. Užite si to Moni aj za mňa /potom mi porozprávaš ako bolo,pretože dúfam,ak všetko dobre dopadne,pôjdeme spolu osláviť :)/a budúci rok dúfam,že už pôjdeme spolu na Blogera :) Zabavte sa!;)

    OdpovedaťOdstrániť

Instagram

© peonies + cupcakes | B L O G | DESIGN BY FEARNE